Praha 13

Květinový Ateliér 26, Volutová 10, Stodůlky

6 hodin

včetně 1h pauzy na oběd

1-2 osoby

přihlášky po jedné osobě

3 900 Kč

za osobu včetně DPH

víkend

dle dohody, min. 2 osoby

 

Prožijte svůj květinový sen

Zalíbila se vám práce s květinami a přemýšlíte, jaké by bylo se květinovou prací živit? Chtěli byste si otevřít vlastní květinářství, ale nevíte, jestli je to ta správná cesta pro vás? Zaujala vás floristika, ale neumíte si představit, co všechno taková práce obnáší? Pak je pro vás kurz „Na den floristkou“ ideální volbou.

V rámci kurzu si osvojíte základní techniku vázání květin do spirály. Po důkladném natrénování si pod mým dohledem vlastnoručně uvážete přírodní divokou kytici, kterou po dokončení profesionálně nafotíme a ukážeme si originální způsob dárkového balení. Na závěr si zhotovíte sezonní dekoraci dle svého vkusu (věnec, hnízdo). Své výtvory si pak samozřejmě odnesete domů.

Kurzem vás provedu já osobně, floristka s vlastním zakázkovým ateliérem, nebudou tedy chybět ani tipy a zkušenosti z praxe. Dozvíte se také, jak o květiny nejlépe pečovat, jak udržet květiny dlouho krásné a svěží, atd. Na kurz si klidně můžete připravit vlastní otázky, ráda vám vše zodpovím. Budete-li mít zájem, může být tento kurz skvělým odrazovým můstkem pro vaši květinovou kariéru, odcházet můžete s jasnou představou, kam se vydat dále.

A pokud to myslíte opravdu vážně a chcete si splnit svůj květinový sen, navštivte můj

Intenzivní floristický kurz „Za týden floristkou

 

V případě, že se rozhodnete pokračovat a do 3 měsíců od absolvování tohoto kurzu objednáte a uhradíte kurz Intenzivní, bude vám kurzovné ve výši 3900,- Kč započteno (cena Intenzivního kurzu se o tuto částku sníží). Nabídka platí pouze pro absolventy, kteří hradili kurzovné v plné výši.

 

 

 

V ceně kurzu

– odborný dohled profesionální floristky
– čerstvé řezané květiny
– floristické materiály
– sezonní české rostliny
– kraftový papír natural na dárkové balení
– zapůjčení pracovních pomůcek a nářadí
– malé občerstvení, voda, káva, výběr čajů + oběd
– Certifikát o absolvování kurzu
– informace, rady a triky
– vlastnoručně uvázaná přírodní kytice
– velký sezonní věnec
– fotografie z kurzu – na přání

 

 

Přihlašte se na kurz

Aktuální termíny

Datum Čas Obsazenost
individuální termín 6 hodin, dle dohody kontaktujte nás