Praha 4 Braník

Květinový ateliér 26, Branická 1790/40

trvá 6 hodin

včetně pauzy na oběd

pro 1-2 osoby

přihlášky po jedné osobě

3 900 Kč za osobu

včetně DPH

vlastní termín

dohodou

 

O kurzu

Zalíbila se vám práce s květinami a přemýšlíte, jaké by bylo se květinovou prací živit? Chtěli byste si otevřít vlastní květinářství, ale nevíte, jestli je to ta správná cesta pro vás? Zaujala vás floristika, ale neumíte si představit, co všechno taková práce obnáší? Pak je pro vás kurz „Na den floristkou“ ideální volbou.

V rámci kurzu si vyzkoušíte nejrůznější činnosti a floristické techniky. Naučíte se vázat kytice do spirály, po natrénování si uvážete kulatou kytici dle vlastního vkusu a také si zhotovíte přírodní sezonní aranžmá dle svého vkusu. Své výtvory si pak samozřejmě odnesete domů.

Pro ty z vás, kteří budou mít zájem vyrobit si něco navíc, je samozřejmě možnost vytvořit si jakékoli floristické dílo dle vašich představ. Potřebný materiál, květiny i další drobnosti si můžete dokoupit přímo na místě.

Kurzem vás provedu já osobně, floristka s vlastním květinovým ateliérem, nebudou tedy chybět ani tipy a zkušenosti z praxe. Dozvíte se také, jak o květiny nejlépe pečovat, jak udržet květiny dlouho krásné a svěží, jak přistupovat k zákazníkům, atd. Na kurz si klidně můžete připravit vlastní otázky, ráda vám vše zodpovím. Pokud budete mít zájem, může být tento kurz skvělým odrazovým můstkem pro vaši květinovou kariéru, odcházet můžete s jasnou představou, kam se vydat dále.

 

1+1 ZDARMA

Tato výjimečná nabídka platí pouze při zakoupení a uhrazení kurzu do 28. února 2019. Využít jej můžou 2 osoby starší 18ti let (obě současně v jednom termínu) po dohodě kterýkoli všední den v období 1.2.-28.2.2019 a 1.7.-31.8.2019. Kurz lze věnovat i jako dárek. Dárkový poukaz je samozřejmostí.

 

 

 

V ceně kurzu

– odborný dohled profesionální floristky
– čerstvé sezonní řezané květiny
– floristické materiály
– různé přírodniny
– kraftový papír natural na dárkové balení
– zapůjčení pracovních pomůcek a nářadí
– malé občerstvení
– Certifikát o absolvování kurzu
– informace, rady a triky
– vlastnoručně uvázaná kytice
– sezonní přírodní dekorace
– fotografie z kurzu

 

 

Přihlašte se na kurz

Aktuální termíny

Datum Čas Obsazenost
15. ledna 2019 6 hodin, dle dohody 2 volná místa
 5. února 2019 6 hodin, dle dohody 2 volná místa
12. února 2019 6 hodin, dle dohody 2 volná místa
19. února 2019 6 hodin, dle dohody 2 volná místa
26. února 2019 6 hodin, dle dohody 2 volná místa

 

adresa

Branická 1719/40

telefon

607-010-588