Květiny ke každé příležitosti

Květiny miluji a jejich tvorba mě naplňuje. Věřím, že krásná kytice potěší každého. Ráda pro vás vytvořím z čerstvých květin malé umělecké dílo na základě vašich požadavků, nebo si s vámi popovídám a vytvořím vám jedinečnou kytici nebo jinou květinovou dekoraci na míru. Ať už je vaším přáním dárková kytice, věnec na dveře, svatební květinová výzdoba či smuteční květiny, vždy udělám maximum pro vaši spokojenost. Neváhejte si tedy domluvit osobní schůzku přímo v mém ateliéru, kde probereme vaše představy do detailu, na základě které vám pak vytvořím podrobnou kalkulaci.

Nejraději tvořím volně vázané květiny v bohémském stylu – divoké, rozevláté, nespoutané a velmi neotřelé. Kytice mohou být kulaté, rozcuchané, moderní, exotické, lesní či luční, záleží pouze na vaší fantazii.

Vzhledem k tomu, že květiny objednávám přímo pro vás na květinové burze v Holandsku, je ideální objednávat květiny s předstihem min. 5 dní. Jen tak mám možnost zajistit pro vás 100% čerstvé květiny. S každou kyticí vám předám i pár tipů, jak o kytici pečovat, aby vám dělala radost co nejdéle.

Vyzvednutí je možné v Atelieru 26 v Praze 1, Vodikova 28, případně zajistím rozvoz pro lokality: Praha, Praha – západ, Praha – východ, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice a Hradec Králové. Více informací a podmínky najdete na e-shopu.

Velké objednávky nad 10000 Kč ráda zavezu po celé ČR. Cena dopravy je v tomto případě 7 Kč / 1 km (cesta tam i zpět).

Kytice & aranžmá

Kytice & aranžmá

Svatební floristika

Svatební floristika

Smuteční floristika

Smuteční floristika

Floral & Interior Design

Floral & Interior Design

Rostlinná terária & mechária

Rostlinná terária & mechária

Jaro & Velikonoce

Jaro & Velikonoce

Květinový šperk

Květinový šperk

Letní & podzimní věnce

Letní & podzimní věnce

Navštivte náš nový e-shop:

eshop.atelier26.cz