Vytvoř si své mechárium

V mých speciálních kurzech na téma mechárium si pod dohledem vytvoříte vlastní živý ekosystém dle svého vkusu. Vždy je k dispozici velký výběr nejrůznějších skleněných nádob, rostlin, kamenů i mechů. Naučíte se, jak tento mikrosvět správně založit a jak o něj následně pečovat, aby vám prospíval dlouhé roky. Můžete vybírat kurzy soukromé nebo skupinové, dle vašich preferencí. Máte-li zjem o firemní workshop, obraťte se na mně s vaší představou a já vám zašlu individuální nabídku.

Soukromý kurz: Mechárium

Soukromý kurz: Mechárium

Workshop: Mechárium Terrigena

Workshop: Mechárium Terrigena

Mechárium – kurz na míru

Mechárium – kurz na míru

Jedinečné květinové kurzy

Prostřednictvím mých kurzů učím širokou veřejnost nejen nové dovednosti, ale především jiný pohled na květinovou tvorbu jako takovou. Mým cílem je ukázat všem, že i sezonní lokální květiny, rostliny a materiály mohou být krásné a současně volně kombinovatelné s dováženými ušlechtilými květinami. Předávám tak dál svou vizi divoké, nespoutané, přírodní květinové tvorby, bez umělých kýčovitých doplňků.

Učím klasickou floristiku, ale také často překračuji hranice této konvenční tvorby a – inspirována přírodou a zahraničními floristickými školami – snažím se ukázat i jiné cesty k témuž cíli, jenž je pravou podstatou – a tím je radost. Radost z tvorby samotné, radost z radosti druhých.

Právě proto se nenechávám svazovat konvencemi a omezovat dogmaty. Ctím a obdivuji řád dokonalé symetrie, preciznost řemesla, ale také vášnivě miluji živelný přírodě vlastní citlivě uspořádaný chaos, divoké bohémské kytice, nespoutané okovy tradičnosti.

„Jsme svobodní, tak tedy i tvořme. Tak se umělecky – jako autoři svých děl i životů – vyjadřujme. Nenechme si diktovat, co je pro nás správné. Poslouchejme více své srdce a dopřejme své duši potravu, po níž touží!“

Nekonvenční floristické kurzy

Věnuji se soukromé výuce pro zájemce s vyššími ambicemi. Chcete-li opravdu proniknout do tohoto krásného řemesla, naučit se vše přímo v praxi a začít samostatně podnikat, jsem tu pro vás – jako váš průvodce na cestě k vašemu vysněnému cíli.

Intenzivní kurz: Za týden floristkou

Intenzivní kurz: Za týden floristkou

Za rok profi floristkou

Za rok profi floristkou

Smuteční floristika

Smuteční floristika

Call Now ButtonVolejte +420607010588