Prostřednictvím svých kurzů učím širokou veřejnost nejen nové floristické dovednosti, ale především jiný pohled na květinovou tvorbu jako takovou. Mým cílem je ukázat všem, že i sezonní lokální květiny, rostliny a materiály mohou být krásné a současně volně kombinovatelné s dováženými ušlechtilými květinami. Předávám tak dál svou vizi divoké, nespoutané, přírodní květinové tvorby, bez umělých kýčovitých doplňků.

      

Nekonvenční přístup

Učím klasickou floristiku, ale také často překračuji hranice této konvenční tvorby a – inspirována přírodou a zahraničními floristickými školami – snažím se ukázat i jiné cesty k témuž cíli, jenž je pravou podstatou – a tím je radost. Radost z tvorby samotné, radost z radosti druhých.
 
Právě proto se nenechávám svazovat konvencemi a omezovat dogmaty. Ctím a obdivuji řád dokonalé symetrie, preciznost řemesla, ale také vášnivě miluji živelný přírodě vlastní citlivě uspořádaný chaos, divoké bohémské kytice, nespoutané okovy tradičnosti.
 
„Jsme svobodní, tak tedy i tvořme. Tak se umělecky – jako autoři svých děl i životů – vyjadřujme.  Nenechme si diktovat, co je pro nás správné. Poslouchejme více své srdce a dopřejme své duši potravu, po níž touží!“

 

Jedinečný individuální přístup

Věnuji se především soukromé výuce pro pokročilejší s vyššími ambicemi ve floristice a vlastní tvorbě. Můj přístup ke každému účastníkovi kurzu je založený na splnění jeho představ a dosažení vytyčeného cíle. Ať už se chcete naučit vázat kytice pro radost nebo začít svou floristickou kariéru, jsem tu pro vás – jako váš průvodce na cestě k vašemu vysněnému cíli, ke kterému vás krok za krokem úspěšně dovedu. Stačí jen chtít. Udělat první krok a domluvit si osobní schůzku, kde probereme vaše představy a možnosti a vytvoříme společně plán vaší cesty k vašemu květinovému snu.

Rezervační podmínky

Vámi zvolený termín Vám závazně rezervujeme po zaplacení kurzovného. Kurzovné je možné uhradit v hotovosti / kartou na místě, kartou online na e-shopu, převodem nebo z vašich benefitů (BENEFITY a.s., Benefit Management s.r.o). V případě platby prostřednictvím benefitů si účtujeme přirážku ve výši 10% z ceny kurzu + 21% DPH. Daňový doklad je samozřejmostí.

 

Storno podmínky

  • rezervace kurzu je závazná a zaplacené kurzovné je nevratné
  • omluvíte-li se e-mailem nebo telefonicky min. 7 dní před termínem kurzu, máte nárok na náhradní termín
  • pokud se neomluvíte včas, viz bod 2, nebo se nedostavíte na objednaný termín, nemáte nárok na žádnou náhradu a kurzovné v plné výši propadá
  • pokud se z nepředvídatelných důvodů kurz z naší strany neuskuteční, máte nárok na výběr jiného termínu (nebo na vrácení 100% zaplaceného kurzovného)
Seznam dostupných kurzů:

Vyberte si kurz, který vás zajímá a klikněte na obrázek. Otevře se vám samostatná podstránka.

Asymetrické aranžmá

Asymetrické aranžmá

Atelier 26: Roční stáž

Atelier 26: Roční stáž

Bohémská kytice

Bohémská kytice

Intenzivní kurz: Za týden floristkou

Intenzivní kurz: Za týden floristkou

Kurzy pro skupiny & firmy

Kurzy pro skupiny & firmy

Květinový šperk

Květinový šperk

Rostlinné terárium

Rostlinné terárium

Rostlinné terárium U jednoho stolu

Rostlinné terárium U jednoho stolu

Soukromý kurz na míru

Soukromý kurz na míru

Svatební workshop

Svatební workshop

Zážitkový kurz: Na den floristkou

Zážitkový kurz: Na den floristkou