Jedinečná květinová škola

Prostřednictvím svých kurzů učím širokou veřejnost nejen nové dovednosti, ale především jiný pohled na květinovou tvorbu jako takovou. Mým cílem je ukázat všem, že i sezonní lokální květiny, rostliny a materiály mohou být krásné a současně volně kombinovatelné s dováženými ušlechtilými květinami. Předávám tak dál svou vizi divoké, nespoutané, přírodní květinové tvorby, bez umělých kýčovitých doplňků.

Učím klasickou floristiku, ale také často překračuji hranice této konvenční tvorby a – inspirována přírodou a zahraničními floristickými školami – snažím se ukázat i jiné cesty k témuž cíli, jenž je pravou podstatou – a tím je radost. Radost z tvorby samotné, radost z radosti druhých.

Právě proto se nenechávám svazovat konvencemi a omezovat dogmaty. Ctím a obdivuji řád dokonalé symetrie, preciznost řemesla, ale také vášnivě miluji živelný přírodě vlastní citlivě uspořádaný chaos, divoké bohémské kytice, nespoutané okovy tradičnosti.

„Jsme svobodní, tak tedy i tvořme. Tak se umělecky – jako autoři svých děl i životů – vyjadřujme. Nenechme si diktovat, co je pro nás správné. Poslouchejme více své srdce a dopřejme své duši potravu, po níž touží!“

Vytvoř si své mechárium

V mých speciálních kurzech na téma mechárium si pod dohledem vytvoříte vlastní živý ekosystém dle svého vkusu. Vždy je k dispozici velký výběr nejrůznějších skleněných nádob, rostlin, kamenů i mechů. Naučíte se, jak tento mikrosvět správně založit a jak o něj následně pečovat, aby vám prospíval dlouhé roky. Můžete vybírat kurzy soukromé nebo skupinové, dle vašich preferencí. Máte-li zjem o firemní workshop, obraťte se na mně s vaší představou a já vám zašlu individuální nabídku.

Soukromý kurz: Mechárium „profi“

Soukromý kurz: Mechárium „profi“

Vytvoř si mechárium U jednoho stolu

Vytvoř si mechárium U jednoho stolu

Soukromý kurz: Mechárium „hobby“

Soukromý kurz: Mechárium „hobby“

Nekonvenční floristické kurzy

Věnuji se především soukromé výuce pro zájemce s vyššími ambicemi. Můj přístup ke každému účastníkovi kurzu je založený na splnění jeho představ a dosažení vytyčeného cíle. Ať už se chcete naučit vázat kytice pro radost nebo začít svou floristickou kariéru, jsem tu pro vás – jako váš průvodce na cestě k vašemu vysněnému cíli. Stačí jen chtít. Udělat první krok a domluvit si osobní schůzku, kde probereme vaše představy a možnosti a vytvoříme společně plán vaší cesty k vašemu květinovému snu.

Zážitkový kurz: Na den floristkou

Zážitkový kurz: Na den floristkou

Intenzivní kurz: Za týden floristkou

Intenzivní kurz: Za týden floristkou

Svatební workshop

Svatební workshop

Za rok profi floristkou

Za rok profi floristkou

Smuteční floristika

Smuteční floristika

Benefity

Kurzovné je možné uhradit také z vašich benefitů (BENEFITY a.s., Benefit Management s.r.o). V případě platby prostřednictvím benefitů si účtujeme přirážku ve výši 13% z ceny kurzu.

 

Storno podmínky:

Vámi zvolený termín Vám závazně rezervujeme po zaplacení kurzovného. Uhrazené kurzovné je nevratné.

Pokud se kurzu v domluveném termínu nemůžete zúčastnit a sdělíte mi tuto informaci včas, tj. min. 7 dní před jeho konáním, můžeme dohodnout termín náhradní. Pokud se včas neomluvíte a kurzu se nezúčastníte, kurzovné vám propadne bez náhrady.

Call Now ButtonVolejte +420607010588