Prostřednictvím svých kurzů učím širokou veřejnost nejen nové floristické dovednosti, ale především jiný pohled na květinovou tvorbu jako takovou. Mým cílem je ukázat všem, že i sezonní lokální květiny, rostliny a materiály mohou být krásné a současně volně kombinovatelné s dováženými ušlechtilými květinami. Předávám tak dál svou vizi divoké, nespoutané, přírodní květinové tvorby, bez umělých kýčovitých doplňků.

      

Nekonvenční přístup

Učím klasickou floristiku, ale také často překračuji hranice této konvenční tvorby a – inspirována přírodou a zahraničními floristickými školami – snažím se ukázat i jiné cesty k témuž cíli, jenž je pravou podstatou – a tím je radost. Radost z tvorby samotné, radost z radosti druhých.
 
Právě proto se nenechávám svazovat konvencemi a omezovat dogmaty. Ctím a obdivuji řád dokonalé symetrie, preciznost řemesla, ale také vášnivě miluji živelný přírodě vlastní citlivě uspořádaný chaos, divoké bohémské kytice, nespoutané okovy tradičnosti.
 
„Jsme svobodní, tak tedy i tvořme. Tak se umělecky – jako autoři svých děl i životů – vyjadřujme.  Nenechme si diktovat, co je pro nás správné. Poslouchejme více své srdce a dopřejme své duši potravu, po níž touží!“

 

Květinová relaxace

Moje kurzy jsou dostupné ve všech úrovních. Pořádám tématické skupinové workshopy pro začátečníky, kteří si chtějí užít svůj volný čas tvůrčím způsobem, a to v malých skupinkách 4-6 osob. Jedině tak mám možnost každému se dostatečně věnovat a dané téma správně naučit. Zakládám si totiž na tom, abyste z mých kurzů odcházeli nejen odpočatí, ale i obohaceni o nové znalosti a dovednosti. Skupinové kurzy pořádám spíše výjimečně a nebo na přání, pro uzavřené skupiny, a to buď v mém ateliéru nebo u vás.

Jedinečný individuální přístup

Věnuji se však především soukromé výuce pro pokročilejší s vyššími ambicemi ve floristice a vlastní tvorbě. Můj přístup ke každému účastníkovi kurzu je založený na splnění jeho představ a dosažení vytyčeného cíle. Ať už se chcete naučit vázat kytice pro radost nebo začít svou floristickou kariéru, jsem tu pro vás – jako váš průvodce na cestě k vašemu vysněnému cíli, ke kterému vás krok za krokem úspěšně dovedu. Stačí jen chtít. Udělat první krok a domluvit si osobní schůzku, kde probereme vaše představy a možnosti a vytvoříme společně plán vaší cesty k vašemu květinovému snu.

Pro nadšence mám relaxační zážitkový kurz, ve kterém si účastnice vyzkouší, jaké to je být Na den floristkou. Pro ty z vás, které to myslí opravdu vážně jsem vytvořila Intenzivní floristický kurz: Za týden floristkou, díky kterému se vám otevřou dveře do světa samostatného tvůrčího podnikání.

Rezervační podmínky

Vámi zvolený termín Vám závazně rezervujeme po zaplacení kurzovného. Kurzovné je možné uhradit v hotovosti / kartou na místě, převodem nebo z vašich benefitů (BENEFITY a.s., Benefit Management s.r.o). V případě platby prostřednictvím benefitů si účtujeme přirážku ve výši 10% z ceny kurzu + 21% DPH.

 

Kurz jako dárek

Chcete-li mým kurzem někoho obdarovat, dejte mi vědět, s radostí vám vytvořím originální Dárkový poukaz s textem dle vašich představ, přímo na jméno obdarované/ho. Dotyčný si může téma kurzu vybrat poté sám dle svých preferencí.

 

Storno podmínky

  • rezervace kurzu je závazná a zaplacené kurzovné je nevratné
  • omluvíte-li se e-mailem nebo telefonicky min. 7 dní před termínem kurzu, máte nárok na náhradní termín
  • pokud se neomluvíte včas, viz bod 2, nebo se nedostavíte na objednaný termín, nemáte nárok na žádnou náhradu a kurzovné v plné výši propadá
  • pokud se z nepředvídatelných důvodů kurz z naší strany neuskuteční, máte nárok na výběr jiného termínu (nebo na vrácení 100% zaplaceného kurzovného)
Seznam dostupných kurzů:

Vyberte si kurz, který vás zajímá a klikněte na obrázek. Otevře se vám samostatná podstránka.

Asymetrické aranžmá

Asymetrické aranžmá

Atelier 26: Roční stáž

Atelier 26: Roční stáž

Bohémská kytice

Bohémská kytice

Divoký zimní věnec

Divoký zimní věnec

Intenzivní kurz: Za týden floristkou

Intenzivní kurz: Za týden floristkou

Kurzy pro skupiny & firmy

Kurzy pro skupiny & firmy

Rostlinné terárium

Rostlinné terárium

Soukromý kurz na míru

Soukromý kurz na míru

Svatební workshop

Svatební workshop

Vytvoř si mechárium U jednoho stolu

Vytvoř si mechárium U jednoho stolu

Vytvoř si mechárium ve Fantově kavárně

Vytvoř si mechárium ve Fantově kavárně

Zážitkový kurz: Na den floristkou

Zážitkový kurz: Na den floristkou