Praha 7

U Výstaviště 3, Holešovice

2 hodiny

délka kurzu je orientační

4-6 osob

pouze soukromé skupiny

3500 Kč

za osobu včetně DPH

termín

aktuální termíny najdete v e-shopu

„Moje srdeční záležitost, malé ekosystémy, miniaturní džungle ve sklenicích a lahvích. Rostlinná terária, zelená, svěží, zarostlá mechem, kapradím a dalšími rostlinkami, které milují vlhké klima. Malé živé světy schované za sklem, probouzející naší fantazii. Umožní nám zastavit se, podívat se na svět z jiného úhlu a radovat se z maličkostí. A když přivoníte a zavřete oči, ocitnete se najednou v lese, který voní deštěm…“

Pro tvůrčí osobnosti, milovníky přírody a mých mechárií jsem vytvořila tento jedinečný živý mechový workshop.

V soukromé skupince 4-6 osob si vytvoříte své vlastní mechárium – a to nejoblíbenější typ Terrigena.  Vysvětlím vám, jak se takové mechárium správně zakládá, aby bylo soběstačné a trvalé. Povíme si něco o materiálech, rostlinkách a prozradím vám také, jak si poradit s domácí výrobou…

Pokud jste v pěstování rostlin začátečník, buďte bez obav. Mechárium zvládne pod dohledem založit i školák a při dodržení několika jednoduchých pravidel je opravdu nenáročné.

Dozvíte se, jak se o mechárium postarat, aby bylo dlouhé roky svěží a krásné.A nakonec si své nové mechárium odnesete domů, bezpečně v kabici a tašce.

Mechária jsou malé živé krajinky uzavřené ve skle. Fungují na principu samostatného ekosystému – rostliny si vytvářejí kyslík, voda dodaná při založení v nich koluje a není tak třeba téměř žádná pravidelná péče, jen správné podmínky pro život.

 

Místo konání: Atelier 26, U Výstaviště 3, Praha 7
Termíny: termín dle předchozí dohody (út-so)

Počet účastníků: 4-6, při zakoupení workshopu obdržíte odpovídající počet dárkových poukazů (všichni účastníci soukromé skupinky absolvují workshop v jednom termínu)

Délka kurzu: cca 1,5-2 hodiny

Info: workshop je pracovní a probíhá vestoje u vysokého stolu

 

 

Soukromý skupinový workshop zakoupíte zde

 

Je vás víc než 6?

Chcete si užít workshop s kamarádkami nebo rodinou? Pokud je vás víc než 6, najdeme společně nějaké příjemné místo pro realizaci vašeho soukromého workshopu.

 

Speciální přání?

Máte jinou představu? Líbí se vám jiný typ mechária, menší, větší, konkrétní rostlinky nebo barvy? Kontaktujte mně a probereme to.

 

 

V ceně kurzu

– odborný dohled profesionální floristky
– vlhkomilné rostliny, mechy
– mechárium Terrigena, viz. foto
– pevná krabice
– taška na odnos
– zapůjčení pracovních pomůcek a nářadí
– tištěný návod – jak pečovat o mechárium
– malé občerstvení
– fotky z kurzu
– Certifikát o absolvování kurzu

 

 

Call Now ButtonVolejte +420607010588