Praha 2

Atelier 26, Vratislavova 31

1,5 h

délka kurzu je orientační, úterý až pátek od 10 hodin

1 osoba

více osob po dohodě

5500 Kč

za osobu včetně DPH

lektor

Lucie Mösr

 

Chci si vytvořit vlastní prales. Jdu rovnou do e-shopu.

Máte rádi přírodu? Obdivujete nejrůznější terária, miniskleníčky a lesní mechária? Tak si přijďte jeden takový minibiotop vytvořit sami na můj kurz.

Jedinečný 1,5h individuální kurz (pro 1 osobu), na který budete myslet doma každý den při pohledu na váš vlastnoručně vytvořený mikrosvět ve skleněné nádobě.

Pod dohledem si vytvoříte vlastní živý ekosystém dle svého vkusu. Můžete si vybrat kteroukoliv z našich dostupných nádob (v hodnotě do 2000 Kč) a osázet si ji rostlinami dle vašich představ. Vše je k dispozici přímo v ateliéru, máme velký výběr nejrůznějších skleněnýh nádob, rostlin, kamenů i mechů. Pochopíte, jak vše funguje a jakou údržbu a podmínky mechárium potřebuje. Podle návodu si pak kdykoliv zvládnete vytvořit další doma už sami, např. díky DIY sadám z mého ateliéru.

Termín individuálního kurzu: kurz je nutné absolvovat do 3 měsíců od zakoupení, ve všední den, dle předchozí dohody – rezervujte si termín s dostatečným předstihem, kurz je možné absolvovat úterý až pátek dopoledne – zahájení vždy v 10 hodin.Od listopadu 2022 do března 2023 tento typ kurzu neprobíhá! 

Vstupní úroveň: vhodné pro začátečníky i pokročilé

 

„Moje srdeční záležitost, malé ekosystémy, miniaturní džungle ve sklenicích a lahvích. Rostlinná terária, zelená, svěží, zarostlá mechem, kapradím a dalšími rostlinkami, které milují vlhké klima. Malé živé světy schované za sklem, probouzející naší fantazii. Umožní nám zastavit se, podívat se na svět z jiného úhlu a radovat se z maličkostí. A když přivoníte a zavřete oči, ocitnete se najednou v lese, který voní deštěm…“

 

Skupiny & firmy

Pro větší skupiny ráda uspořádám kurz přímo ve vaší firmě nebo spřátelené kavárně (po dohodě po celé ČR).

Kalkulace probíhá individuálně, závisí na počtu účastníků a velikosti nádoby. Více informací vám ráda sdělím telefonicky nebo e-mailem.

 

V ceně kurzu

– odborný dohled profesionální floristky
– vlhkomilné rostliny, mechy
– nádoba dle vlastního výběru
– různé přírodniny
– krabice a taška na odnos
– zapůjčení pracovních pomůcek a nářadí
– nealko nápoje, káva, čaj
– vlastnoručně vytvořené mechárium
– fotky z kurzu
– Certifikát o absolvování kurzu

 

Kurz můžete objednat zde

 

 

 

 

Call Now ButtonVolejte +420607010588