Praha 2

Atelier 26, Vratislavova 31

4 hodiny

délka kurzu je orientační

1 osoba

individuální termín, všední dny

4900 Kč

za osobu včetně DPH

lektor

Lucie Mösr

 

Chci se naučit vázat kytice. Jdu rovnou do e-shopu.

V tomto 4h individuálním kurzu se naučíte vázat kytice – technicky správně, bez stresu a tlaku okolí. Věnuji vám plnou pozornost, abyste se naučili vše pořádně a byli schopni samostatné práce poté i doma.

Na kurzu nejprve probereme jednotlivé druhy květin a jejich přípravu k další tvorbě. Poradím vám, kde čerpat inspiraci pro vlastní tvorbu, kde a jak pořídit květiny a jak zajistit květinám odpovídající péči, abyste je udrželi dlouho krásné a svěží. Vázat budeme jak z dovážených řezaných květin, tak i těch divoce rostoucích v našem okolí.

Pod dohledem si nejprve natrénujete techniku vazby, abyste v klidu dokázali poskládat stonky do spirály. Budete mít dostatek času, aby si přivykla ruka a abyste se zorientovali v tom, co je třeba.

Pak si vše vyzkoušíte na menší kytici. Uvážete si sezonní kytičku do kornoutu.

Až si budete jistější, uvážete si velkou kytici z předem připraveného materiálu, abyste se v klidu mohli věnovat správné technice a tvaru kytice.

Obě si samozřejmě po zabalení do přírodního dárkového papíru odnesete domů.

 

Můžete být bez obav, že něco zkazíte nebo nestihnete. S tím, že úplně začínáte se v tomto kurzu počítá a vše je tomu přizpůsobeno. 🙂 Včetně pauzy na kávu nebo čaj, abyste si odpočinuli.

 

Termín kurzu: všední dny, dle předchozí dohody

 

 

Vstupní úroveň: pro úplné začátečníky nebo ty, kteří si stále nejsou jistí správností provedení techniky vazby do spirály

 

Kurz jako dárek
Kurz je možné zakoupit i jako dárek. Vystavím vám Dárkový poukaz v elektronické podobě na jméno obdarované/ho, případně s textem na přání. V případě zájmu o osobní vyzvednutí tištěného poukazu mne kontaktujte předem. Platnost dárkového poukazu je 5 měsíců.

 

Benefity

Kurzovné je možné uhradit také z vašich benefitů (BENEFITY a.s., Benefit Management s.r.o). V případě platby prostřednictvím benefitů si účtujeme přirážku ve výši 10% z ceny kurzu. O vašem úmyslu hradit kurz tímto způsobem (i částečně) nás prosím informujte předem.

.

V ceně kurzu

– vlastnoručně uvázaná malá a velká kytice
– floristické materiály
– čerstvé řezané květiny
– fotky z kurzu
– zapůjčení pracovních pomůcek a nářadí
– tištěný Certifikát o absolvování kurzu
– voda, káva, čaj
– odborný dohled profesionální floristky