Praha 1

Atelier 26, Vodičkova 28, v pasáži u Divadla ABC

2 hodiny

délka kurzu je orientační

1 osoba

individuální termín

3000 Kč

za osobu včetně DPH

lektor

Lucie Mösr

 

Chci koupit workshop. Jdu rovnou do e-shopu

Zajímá vás, jak se vážou tyto divoké kytice? V moderním, bohémském, rozevlátém stylu, působící jako by byly jen tak ledabyle svázané…

V tomto kurzu se naučíte úplné základy, tedy jak vlastně květiny správně svázat do kytice. Využijeme jak dovážených řezaných květin, tak i rostlin místních. Vaše přírodní kytice bude nespoutaná a živelná, přesto elegantní a úchvatná.

Na kurzu nejprve probereme jednotlivé druhy květin a jejich přípravu k další tvorbě. Poradím vám, kde čerpat inspiraci pro vlastní tvorbu, kde a jak pořídit květiny a jak zajistit květinám odpovídající péči, abyste je udrželi dlouho krásné a svěží. Probereme specifika těchto kytic a povíme si více o stylech jejich vázání, abyste si i doma dokázali takovou kytici uvázat sami.

Nakonec samozřejmě sami navrhnete a uvážete vlastní velkou bohémskou kytici, kterou si samozřejmě po zabalení do přírodního dárkového kraftového papíru odnesete domů. Z našich kurzů si vždy odnesete i kompletní seznam názvů květin použitých přímo ve vaší kytici.

Projevíte-li zájem, budete mít jako úspěšní absolventi mých kurzů do budoucna možnost přijít si do mého ateliéru po předchozí dohodě samostatně uvázat vlastní kytici. Více informací vám ráda sdělím osobně.

 

 

V ceně kurzu

– odborný dohled profesionální floristky
– čerstvé řezané květiny
– floristické materiály
– kraftový papír přírodní na dárkové balení
– zapůjčení pracovních pomůcek a nářadí
– k dispozici rukavice a dezinfekční mýdlo
– vlastnoručně uvázaná divoká boho kytice
– tištěný Certifikát o absolvování kurzu