Praha 2

Atelier 26, Vratislavova 31

2 hodiny

délka kurzu je orientační

1 osoba

individuální termín, všední dny

3500 Kč

za osobu včetně DPH

lektor

Lucie Mösr

Chci si uvázat asymetrickou kytici. Jdu rovnou do e-shopu.

Zajímá vás, jak se vážou tyto divoké kytice? V moderním, bohémském, rozevlátém stylu, působící jako by byly jen tak ledabyle svázané…

V tomto kurzu se naučíte uvázat divokou přírodní sezonní asymetrickou kytici. Využijeme jak dovážených řezaných květin, tak i rostlin divoce rostoucích v našem okolí. Vaše přírodní kytice bude nespoutaná a živelná, přesto elegantní a úchvatná.

Na kurzu nejprve probereme jednotlivé druhy květin a jejich přípravu k další tvorbě. Poradím vám, kde čerpat inspiraci pro vlastní tvorbu, kde a jak pořídit květiny a jak zajistit květinám odpovídající péči, abyste je udrželi dlouho krásné a svěží. Probereme specifika těchto kytic a povíme si více o stylech jejich vázání, abyste si i doma dokázali takovou kytici uvázat sami.

Nakonec si uvážete vlastní velkou asymetrickou kytici, kterou si samozřejmě po zabalení do přírodního dárkového papíru odnesete domů.

V rámci soukromého kurzu máte možnost zvolit si druh a barvu květin dle svého vkusu. Informujte nás s dostatečným předstihem.

 

Termín kurzu: všední dny, dle předchozí dohody

 

Vstupní úroveň vašich znalostí a dovedností nutná k úspěšnému absolvování kurzu: Je nutné mít dobře zvládnuté základy vazby kytice do spirály – začátečníkům tedy doporučuji nejprve navštívit kurz Vázaná kytice

 

 

Projevíte-li zájem, budete mít jako úspěšní absolventi mých kurzů do budoucna možnost přijít si do mého ateliéru po předchozí dohodě samostatně uvázat vlastní kytici. Více informací vám ráda sdělím osobně.

 

 

V ceně kurzu

– odborný dohled profesionální floristky
– čerstvé řezané květiny
– floristické materiály
– kraftový papír přírodní na dárkové balení
– zapůjčení pracovních pomůcek a nářadí
– káva, čaj, voda
– vlastnoručně uvázaná divoká boho kytice
– tištěný Certifikát o absolvování kurzu