Gabriela Živčáková

Opravdu skvělý kurs, něco takového s tak milým přístupem jsem již dlouho hledala. Všem doporučuji.

Gabriela Živčáková
Kateřina Stránská

Děkujeme za nádhernou kytici a doporučujeme

Kateřina Stránská
Michaela Barešová

Originalni, nadherne nejen kytice..a hlavne velmi mila a kreativni pani majitelka! Doporucuji!

Michaela Barešová
Konstantin Tcuprov

Super květinářství! Rychlá domluva, zpracování a extra kvalita! Doporučuju všem!

Konstantin Tcuprov
Michal Dolejší

Děkuji za úžasnou kytici.

Michal Dolejší
Zina Marušáková

Smysluplný a podnětný workshop.

Zina Marušáková
Martina Černá

Čas, který jsem požila u Vás v ateliéru byl pro mně velice krásný a už dlouho jsem neprožila takové milé chvíle v ryze ženské atmosféře. Hned jak jsem večer od vás přijela domů, tak jsem ještě vlítla na zahradu a ostříhala jsem na té vyprahlé poušti kdejaký plavel a svázala ho do kytice a poslala foto svým známým a kamarádkám společně s kyticí od vás... reakce byly úžasné a já se dmula pýchou 🙂 Od té doby jsem uvázala ještě několik kytic a musím říci, že jimi rozdávám okolí radost... samozřejmě do profesionální vazby to má daleko, ale i ty amatérské chyby mají svůj půvab. Od doby kdy jsem byla u Vás na kurzu, daleko více pozoruji a vnímám okolí a přemýšlím, co by se dalo svázat 🙂 Váš kurz ve mně zanechal báječný pocit a díky němu nyní přináším sobě i svému okolí do života více krásy a radosti.

Martina Černá
Jana Hofmanová

Dobrý den Lucko, z kurzu jsem byla nadšená, naprosto splnil má očekávání. Pohodová atmosféra s úsměvy, velký výběr nádherných květin, Vaše úžasná trpělivost při výuce vazby, odpovědi a rady na naše dotazy. Strašně to uteklo, prostě to nemělo chybu 🙂 Nádherná kytice mi dělala doma radost několik dní a všem se moc líbila.

Jana Hofmanová
Simona Smejkalová

Dobrý den Lucko, byla jsem s kurzem velmi nadšená, věnovala jste nám hodně času a měla trpělivost ukazovat stále dokola, jak se správně kytičky na sebe kladou. Dala jste nám i hodně typů, jak se správně o kytky starat a také cenné rady k dekorování sušených květin. Váš kurz určitě ráda doporučím mým známým, bylo užasné, že jsme byly v malé skupině a tím měly dostatek prostoru na dotazy a opětovné zkoušení správného vázání květin.

Simona Smejkalová
Jana Kacsenyakova

Skutečně osobité, moc se mi to líbilo. Doporučuji.

Jana Kacsenyakova
Klára Toušková

V Květinovém Ateliéru 26 jsem se zúčastnila skupinového květinového kurzu, kde nám bylo v příjemném prostředí vysvětleno velmi milou floristkou, jak se ke květinám chovat a jak správně uvázat kytici. Kurz mohu jen doporučit a věřte, že pokud se pro účast na něm rozhodnete, nebudete litovat a užijete si příjemně strávené chvíle s pozitivním člověkem, který je kreativní a profesionální. 🙂

Klára Toušková
Katka Vorlická

Skutečně osobité a netuctové květinářství! Představovalo pro mě zážitek podobný návštěvě malé umělecké galerie. Vše je sladěné do posledního detailu a krom čerstvých květin se tu může člověk pokochat i keramikou, obrazy, fotkami či autorskými výrobky všeho druhu (z dílny paní majitelky samotné nebo českých tvůrců). V rámci kurzu „na den floristkou“ jsem zde strávila celý den a mohu říct, že v porovnání s konkurenčními kurzy pro hobby floristy pro mě byl tento první se skutečně osobním přístupem a „lidským rozměrem“. Velmi sympatický mi byl celý koncept květinářství i myšlenkový přesah. Milá lektorka Lucie vyšla vstříc mým potřebám, a tak kurz zcela naplnil očekávání. Měla jsem možnost nahlédnout do toho, jak probíhá všední den v květinářství, dívat se pod ruce odborníka, vyzkoušet si různé techniky (sesazovaná nádoba, vypichovaný věnec ze živých květin, vázaná kytice) a klást zvídavé dotazy. S radostí se vrátím. Vřele doporučuji zájemcům jak o kurz, tak o originální vazbu.

Katka Vorlická
Martin Henych

Krásné aramžmá. Alá Metamorphosis. Velká paráda.

Martin Henych
Martina Brožová

Vřele Ateliér 26 doporučuji, veškerá aranžmá předčila má očekávání a těším se na vánoční.

Martina Brožová
Petra Krausová

Moc děkujeme za krásnou svatební výzdobu! Velmi profesionální, ale přátelský přístup, mohu jen doporučit!

Stana Ruiter

Velmi děkujeme za nádhernou svatební květinovou výzdobu, která předčila naše očekávání. Květiny byly překrásně naaranžované a podkreslovaly dokonale celý koncept naší svatby. Děkujeme také za profesionální přístup, ochotu ... bylo to prostě super! Doporučujeme!!

Temi Homi

Chtěla bych poděkovat za hezké dopoledne v PF při vázání adventních věnců. Lucie měla trpělivost, rady, nápady a hlavně úsměv na tváři. Odnesla jsem si domu věnec a Lucii a její šikovné ruce chválím.....TM

Theresa Anna Kjellberg

Děkuji za úžasný a inspirativní den! V příjemném prostředí plném květin jsem se naučila různé formy dekorování a aranžmá. Domů jsem si odnesla bohatou vlastnoručně uvázanou kytici z květin dle mého výběru a jarní věnec, který jsem také sama navrhla a vytvořila. Díky moc Lucii, že mě celým dnem provázela, jsem nadšená. Mohu jen doporučit!

Lucie Balcarová

Skvělá komunikace! Lucka je naprosto skvělá, příjemná a moc šikovná, vkládá do svých výtvorů všechno. Kytice má napadité, originální a hlavně nádherné. Od Lucky jsem měla kytici na svatbu - byla nádherná a sklidila ohromný úspěch! Ještě jednou moc děkuji!!!! 

Kytice. Aranžmá. Rostlinná terária.

Květinové kurzy & workshopy.

Dělám, co umím nejlépe.

Radost květinami.

.  .  .

A komu?

 

Férovky

Extroverts

Market vision

Keramika Maříž

Lidl

… a mnoha dalším společnostem i jednotlivcům …

Další reference najdete zde:

Média:

Call Now ButtonVolejte +420607010588