Proč vás žádám o pomoc?

 

 

Jelikož je můj ateliér veden jako květinářství, přestože převážná činnost je vzdělávání, nemám šanci na jakoukoliv podporu na úhradu nákladů na provoz (nájemné, služby, apod.) a proto žádám vás – milovníky květin, umění a přírodní nekonvenční tvorby a mé příznivce o podporu. Pomozte mému ateliéru přežít tuhle zimu.

Na oplátku nabízím vše, co znám a umím.

Podpořte můj sen a splňte si i ten svůj. Budu vám průvodcem i oporou a společně vypěstujeme z vašeho nadšení a talentu váš vlastní vysněný a hlavně úspěšný projekt.

 

Podpoř na HITHIT můj ateliér a získej jedinečné dárky i dobrý pocit.

 

informace k odměnám ZDE

 

 

A co bude dál?
Dosáhli jsme prvního milníku. Pomohli jste nám přežít až do února 2021.

 

1. milník 100 000 Kč – Zachránit Atelier 26   splněno

Díky vám a vaší přízni můj ateliér přežije tuhle hrozivou zimu a bude tu pro vás i nadále. Vybrané finance nám stačí na pokrytí nákladů minimálně do února 2021. Děkuji vám z celého svého srdce.

Už je mi mnohem lépe a každý den pro vás doma připravuji mechária na Vánoce. Aktuality můžete sledovat na mém Instagramu.

A protože do konce projektu zbývá ještě pár dní, ráda bych vám představila svou velkou lásku – hlínu:

 

2. milník 200 000 Kč – Autorská keramika s duší – aktuálně 37%

 

Díky vám teď můžu pořídit kvalitní hrnčířský kruh, který se mi vejde do domečku v lese. Pokud se podaří vybrat celou částku, bude i elektrická vypalovací pec.

Miluju přírodu a hluboce souzním s myšlenkou wabi sabi. Snoubí v sobě totiž krásu pomíjivosti, jednoduchosti, skromnosti, nedokonalosti, nedokončenosti, asymetrie a neobvyklosti. Ráda se učím, zkouším, objevuju. A hlína mi dává možnost tvořit v tomto duchu. Mám moc ráda výrazné struktury, pracuji s nimi i při tvorbě svých abstraktních obrazů. Uchvátila mně tvorba keramických nádob, točených na kruhu, režných nebo glazovaných vlastnoručně míchanými glazurami, pálených především v dřevopeci v mojí oblíbené dílně.

Máme zlaté české ručičky a zasloužíme si mít každý doma jedinečný originál s duší a příběhem. Nekupovat hromady anonymních kýčů, ale udělat si jednou za rok radost kvalitním českým řemeslným výrobkem. Kéž by to pochopili i majitelé květinek a více se zaměřili na kvalitu dekorací a podpořili tak naše řemeslníky a umělce.

Právě proto si chci doma vytvořit keramickou dílničku, kde budu moci točit nádoby, které máte tak rádi. Kdykoliv ve volném čase. Můj ateliér je jedinečný a moji příznivci si zaslouží jen to nejlepší. A nejen květináče a obaly.

Moje vize je vytvářet jedinečné limitované autorské série točených nádob, vždy jen pro pár kurzů ročně a tím zvyšovat přidanou hodnotu jednotlivých autorských děl, která si v mé květinové škole vytvoříte a odnesete domů.

Mám v hlavě spoustu nápadů a ráda bych je realizovala už v příštím roce, abych vám je mohla představit ještě před Vánoci 2021.

 

 

Děkuji, že jste dočetli až sem a těším se na vaše další zprávy a podněty.

Lucie