Jak vznikl můj Atelier 26

 

Dlouhé roky jsem se pohybovala na volné noze v oblasti realit, podnikatelského poradenství a marketingu. Jednoho dne, po mnoha letech vyčerpávající práce, se to stalo. Ucho se konečně utrhlo. Přestalo mi to dávat smysl. Vyhořela jsem a ocitla se na životní křižovatce – co dál? V tu dobu jsem byla hodně času o samotě, začala jsem více fotit a také malovat obrazy. Emoce chtěly ven. Umění se stalo mou terapií. Postupem času jsem začala mít zase potřebu vyjít ven a žít naplno. Definitivně jsem odložila kostýmek a podpatky a začala zjišťovat, kdo vlastně jsem a co chci.

Bylo to bolestivé, ale velmi přínosné a svým způsobem krásné období. Moje fotografie a obrazy byly na několika výstavách a mé květiny dělaly radost všem okolo. Rozhodla jsem se proto, že potřebuji nějaké jedinečné místo, kde budu moci tvořit a ukazovat svá díla světu. Kde to budu opravdu já. A tak vznikl můj vysněný Atelier 26. Zelená oáza uprostřed města, kde tvořím a předávám svou vizi dál.

Mám ohromnou radost, že všechno, co dělám a tvořím, vychází opravdu z mého srdce. Žádná nařízení, cizí pravidla ani limity. Jen moje fantazie, cit a um. Naprostá tvůrčí svoboda a volnost. Je to báječný pocit. A abych tento pocit přiblížila i vám, začala jsem pořádat jedinečné květinové kurzy.

Můj Atelier má svou nezaměnitelnou atmosféru, náladu a charakter. Neustále se vyvíjí a mění, jako sám život. Podstata však zůstává – tvořím pro radost svou i vaší, v mém osobitém stylu, v přírodním duchu a bez diktátu trendů.

Ale ať se každý přijde přesvědčit sám.

Lucie Mösr

Call Now ButtonVolejte +420607010588