Praha 13

Květinový Ateliér 26, Volutová 10, Stodůlky

cca 1,5h

dle dohody a obsahu kurzu

1 osoba

možnost domluvit i uzavřený kurz pro skupinu

od 2 500 Kč

za osobu včetně DPH

víkend

dohodou

 

O kurzu

Soukromý kurz je vhodný pro všechny, kdo dávají přednost práci v soukromí. Květinový ateliér bude k dispozici pouze vám a nikomu dalšímu. Individuální kurz je ušit vám na míru, využít ho ale můžete i v případě, že potřebujete na práci svůj čas a klid, nebo se třeba jen stydíte.

V rámci individuálního kurzu se naučíte to, co budete sami chtít. Vždy se seznámíte s jednotlivými druhy květin, jejich přípravou k další tvorbě a samozřejmě i s několika tipy na to, jak o květiny pečovat, abyste je udrželi dlouho krásné a čerstvé. Ráda vám poradím, kde a jak pořídit květiny a pomůcky pro vlastní tvorbu, kde čerpat inspiraci. Naučit vás můžu různé floristické techniky, vázání květin, vytváření aranžmá nebo dekorací, výrobu květinových šperků, sezónní tvorbu… fantazii se meze nekladou a domluvit se můžeme v podstatě na čemkoliv. Ráda vás uvedu i do práce floristky, nebo vám poradím s vlastním květinářstvím.

Délka a cena kurzu je individuální, záleží na výběru tématu a rozsahu kurzu. Nejnižší objednávka kurzu je 1,5h za 2500,- Kč včetně DPH. Cena odpovídá například výuce vázané dárkové kytice včetně materiálu.

 

 

V ceně kurzu

– odborný dohled profesionální floristky
– čerstvé řezané květiny
– floristické materiály
– různé přírodniny
– dárkové balení
– zapůjčení pracovních pomůcek a nářadí
– voda, káva, výběr čajů
– tištěný Certifikát o absolvování kurzu
– fotografie z kurzu

 

Přihlašte se na kurz

Na soukromé kurzy nejsou vypsané termíny. Kurz si rezervujte přes kontaktní formulář, termín domluvíme společně.