kurz na míru

vaše lokace

délka dle typu kurzu

od 3 000 Kč včetně DPH

 

O kurzu

Rádi byste své zaměstnance potěšili něčím speciálním, nebo jen hledáte náplň pro další teambuilding? Ráda pro vás zařídím workshop na míru.

Květinové kurzy pro firmy sestavujeme vždy na základě vašich požadavků. Náplň kurzu je na domluvě, obvykle nabízím vázání kytic, tvorbu květinových šperků, dekorací, nebo sezónní kurzy, kde se můžete naučit připravit velikonoční či vánoční výzdobu. Volba je vždy na vás a nemám problém se přizpůsobit vašim přáním. Samozřejmostí je, že si každý účastník kurzu odnese svůj vlastní výtvor domů, nedáváte tak tedy jen zážitek, ale i skutečný dárek.

Malinké firemní kurzy do 6 osob můžete uspořádat v našem ateliéru, pro větší kurzy mohu sehnat místo, nebo za vámi ráda dojedu kamkoliv po ČR. Cena kurzu se odvíjí od počtu účastníků, obsahu a rozsahu kurzu a místa konání. Minimální cena kurzu je 3 000 Kč. Nabídku vám ráda zašlu na základě vašich požadavků.

 

V ceně kurzu

– odborný dohled profesionální floristky
– velký výběr čerstvých řezaných květin
– floristické materiály
– různé přírodniny
– kraftový papír natural na dárkové balení
– zapůjčení pracovních pomůcek a nářadí
– malé občerstvení
– certifikát o absolvování kurzu
– 10% slevu na další kurz dle vlastního výběru
– fotografie z kurzu

 

Přihlašte se na kurz

Na firemní kurzy nejsou vypsané termíny. Kurz si rezervujte přes kontaktní formulář, podrobnosti včetně termínu domluvíme společně.

adresa

Branická 1719/40

telefon

607-010-588