Praha 4 Braník

Květinový ateliér 26, Branická 1790/40

trvá 2 hodiny

délka kurzu je orientační

pro 4 osoby

přihlášky po jedné osobě

2 500 Kč za osobu

včetně DPH

vlastní termín

pro vaši soukromou skupinu

 

O kurzu

Maminka, sestra, babička, kamarádka… všichni máme v životě ženu, které bychom snesli modré z nebe. Věříme, že mezi nejlepší dárky patří šperky, ozdoba, která vystihne danou osobu, udělá parádu a samozřejmě i radost. Diamanty pravda nemáme, ale věříme, že vlastnoručně vyráběné šperky z květin udělají radost hned dvakrát – vám, při jejich tvorbě a následně samozřejmě i obdarované. Nikde ale není psáno, že musíte všechny šperky rozdat, vyrobte si něco i pro sebe 😉

Na kurzu vás seznámím s možnostmi tvorby květinových šperků, provedu vás celým procesem přípravy i vlastní tvorby, vyzkoušíme si různé techniky, naučím vás zpracovat rostlinný i dekorační materiál. K dispozici budete mít veškerý materiál, včetně komponentů ze zdravotně nezávadné chirurgické oceli. Sami si navrhnete svůj vlastní 3 dílný set (sponka/věneček/čelenka + náušnice/prstýnek + brož/přívěšek), který si vytvoříte a odnesete domů. Na závěr si ještě povíme něco o údržbě šperků a své květinové výrobky si ošetříte speciálním přípravkem, aby vydržely krásné a svěží.

Tento kurz je ideálním dárkem k Valentýnu nebo ke Dni matek. Darujte Dárkový poukaz, přijďte vlastnoručně vyrobit dárek z lásky nebo udělejte obojí a prožijte tyto krásné chvíle společně.

 

V ceně kurzu

– odborný dohled profesionální floristky
– čerstvé řezané květiny
– floristické a dekorační materiály
– různé přírodniny
– dárková taška Natural
– zapůjčení pracovních pomůcek a nářadí
– malé občerstvení
– certifikát o absolvování kurzu
– 10% slevu na další kurz dle vlastního výběru
– sada tří vlastnoručně vyráběných květinových šperků
– fotografie z kurzu

 

Přihlašte se na kurz

Aktuální termíny

Datum Čas Obsazenost
12. května 13:00 – 15:00 4 volná místa

adresa

Branická 1719/40

telefon

607-010-588