Temi Homi

Chtěla bych poděkovat za hezké dopoledne v PF při vázání adventních věnců. Lucie měla trpělivost, rady, nápady a hlavně úsměv na tváři. Odnesla jsem si domu věnec a Lucii a její šikovné ruce chválím.....TM

Martina Brožová

Vřele Ateliér 26 doporučuji, veškerá aranžmá předčila má očekávání a těším se na vánoční.

Martina Brožová
Zina Marušáková

Smysluplný a podnětný workshop.

Zina Marušáková
Lucie Balcarová

Skvela komunikace! Lucka je naprosto skvělá,příjemná a Moc šikovná,vkládá do svých výtvorů všechno. Kytice má napadité,originální a hlavně nádherne. Od Lucky jsem měla kytici na svatbu byla nádherná a sklidila ohromný úspěch! Ještě jednou moc děkuji!!!! 

Martin Henych

Krásné aramžmá. Alá Metamorphosis. Velká paráda.

Martin Henych
Gabriela Živčáková

Opravdu skvělý kurs, něco takového s tak milým přístupem jsem již dlouho hledala. Všem doporučuji.

Gabriela Živčáková
Stana Ruiter

Velmi děkujeme za nádhernou svatební květinovou výzdobu, která předčila naše očekávání. Květiny byly překrásně naaranžované a podkreslovaly dokonale celý koncept naší svatby. Děkujeme také za profesionální přístup, ochotu ...bylo to prostě super! Doporučujeme!!

Michal Dolejší

Děkuji za úžasnou kytici.

Michal Dolejší
Petra Krausová

Moc děkujeme za krásnou svatební výzdobu! Velmi profesionální, ale přátelský přístup, mohu jen doporučit!

Kateřina Stránská

Děkujeme za nádhernou kytici a doporučujeme

Kateřina Stránská

„Květiny jsou mojí vášní. Ze střípků království Matky přírody skládám lidskému oku lahodící kompozici, jež pohladí po duši a vykouzlí sladký úsměv na tváři…“

Floristikou se zabývám přes 10 let. Už od dětství miluji květiny a přírodu vůbec. Během studia zahradnické školy jsem měla možnost nahlédnout do zákulisí nejrůznějších zahradnictví a květinářství. Nejraději jsem chodívala na praxi do jednoho sladce vonícího květinového obchůdku v centru Prahy, kde jsem také získala první inspiraci a představu o tom, jaký bych jednou ten svůj chtěla mít.

Život mě však zavál na nejrůznější místa, do naprosto odlišných profesí, kde tvůrčí stránka mé osobnosti strádala. Tak jsem se rozhodla vzdělávat se dál v tomto krásném oboru a nechat si jej jako svého koníčka. A jelikož také fotím, vždy jsem své výtvory dokumentovala a ukazovala všem okolo.

Postupem času se ze mě stala zakázková floristka. Moje práce si získávaly více a více obdivovatelů a přicházelo stále více zákazníků, kteří hledali něco trochu jiného, než běžně dostupnou komerční květinovou výzdobu.

Vloni jsem se rozhodla otevřít si vlastní, ryze přírodní nekonvenční Květinový Ateliér 26 v pražském Braníku. Nekonvenční z jednoho prostého důvodu: chtěla jsem mít vše čistě přírodní. Bez plastových obalů, kýčovitých doplňků, dekorací a igelitek.

A povedlo se. Vytvořila jsem pro vás příjemný a útulný rozkvetlý prostor s pohodlným posezením, výběrem čerstvých řezaných květin, tradičních i méně obvyklých druhů. Najdete zde pokojové i venkovní rostliny, přírodní ručně vyráběné košíky a hnízda, věnce, nádoby a nejrůznější obaly z keramiky, proutí, plechu a dřeva.

Zbožňuji bohémský styl

Nejraději vážu přírodní kytice v bohémském stylu, rozevláté a divoké, z nichž srší energie, kterou do nich vkládám. Aranžuji květiny do nejrůznějších (i vámi donesených) nádob a dávám jim tím druhý život. Do svých kytic a aranžmá ráda komponuji nejrůznější přírodniny, větvičky, mech, lišejník, kůru, dřevo, apod.

Tvořím na počkání i na zakázku. Zajišťuji květiny ke každé životní příležitosti, od dárkových vazeb, přes kytice slavnostní a svatební až po smuteční výzdobu. Pořádám květinové kurzy pro širokou veřejnost i ve firmách a speciální zážitkový kurz „na den floristkou“.

Mám ohromnou radost, že si můj Ateliér našlo tolik příjemných a milých lidí, kteří oceňují styl mé práce, autorskou tvorbu a právě tu odlišnost, za což jim z celého srdce děkuji.

Lucie / vaše floristka

adresa

Branická 1719/40

telefon

607-010-588