Simona Smejkalová

Dobrý den Lucko, byla jsem s kurzem velmi nadšená, věnovala jste nám hodně času a měla trpělivost ukazovat stále dokola, jak se správně kytičky na sebe kladou. Dala jste nám i hodně typů, jak se správně o kytky starat a také cenné rady k dekorování sušených květin. Váš kurz určitě ráda doporučím mým známým, bylo užasné, že jsme byly v malé skupině a tím měly dostatek prostoru na dotazy a opětovné zkoušení správného vázání květin.

Simona Smejkalová
Michaela Barešová

Originalni, nadherne nejen kytice..a hlavne velmi mila a kreativni pani majitelka!Doporucuji!

Michaela Barešová
Martina Brožová

Vřele Ateliér 26 doporučuji, veškerá aranžmá předčila má očekávání a těším se na vánoční.

Martina Brožová
Lucie Balcarová

Skvela komunikace! Lucka je naprosto skvělá,příjemná a Moc šikovná,vkládá do svých výtvorů všechno. Kytice má napadité,originální a hlavně nádherne. Od Lucky jsem měla kytici na svatbu byla nádherná a sklidila ohromný úspěch! Ještě jednou moc děkuji!!!! 

Kateřina Stránská

Děkujeme za nádhernou kytici a doporučujeme

Kateřina Stránská
Theresa Anna Kjellberg

Děkuji za úžasný a inspirativní den! V příjemném prostředí plném květin jsem se naučila různé formy dekorování a aranžmá. Domů jsem si odnesla bohatou vlastnoručně uvázanou kytici z květin dle mého výběru a jarní věnec, který jsem také sama navrhla a vytvořila. Díky moc Lucii, že mě celým dnem provázela, jsem nadšená. Mohu jen doporučit!

Martin Henych

Krásné aramžmá. Alá Metamorphosis. Velká paráda.

Martin Henych
Klára Toušková

V Květinovém Ateliéru 26 jsem se zúčastnila skupinového květinového kurzu, kde nám bylo v příjemném prostředí vysvětleno velmi milou floristkou jak se ke květinám chovat a jak správně uvázat kytici. Kurz mohu jen doporučit a věřte, že pokud se pro účast na něm rozhodnete, nebudete litovat a užijete si příjemně strávené chvíle s pozitivním člověkem, který je kreativní a profesionální. 🙂

Klára Toušková
Gabriela Živčáková

Opravdu skvělý kurs, něco takového s tak milým přístupem jsem již dlouho hledala. Všem doporučuji.

Gabriela Živčáková
Jana Kacsenyakova

Skutečně osobité, moc se mi to líbilo. Doporučuji.

Jana Kacsenyakova

„Květiny jsou mojí vášní. Ze střípků království Matky přírody skládám lidskému oku lahodící kompozici, jež pohladí po duši a vykouzlí sladký úsměv na tváři…“

Od dětství miluji květiny, přírodu, umění a krásu ve všech podobách. Život mě však zavál na nejrůznější místa a nasměroval do naprosto odlišných profesí, kde tvůrčí stránka mé osobnosti strádala. Tak jsem se rozhodla tvořit jako samouk a nechat si floristiku jako svého koníčka. A jelikož snad odjakživa fotím, vždy jsem své výtvory dokumentovala a ukazovala všem okolo. Tak vlastně vzniklo mé portfolio, které si získává čím dál více obdivovatelů, příznivců a nových klientů.

A tak jsem vytvořila vlastní ryze přírodní nekonvenční Květinový Ateliér 26 v pražském Braníku. Nekonvenční z jednoho prostého důvodu: chtěla jsem mít vše čistě přírodní. Bez plastových obalů, kýčovitých doplňků, dekorací a igelitek.

Chtěla jsem vytvořit místo, kde zapomenete na všední starosti a ocitnete se v jiném světě – v rozkvetlém kousku přírody v srdci jedné pražské periferie. Inspirující ateliér, kde tvořím a kde také svou výtvarnou, řemeslnou i floristickou tvorbu ukazuji světu. A v neposlední řadě Květinovou školu, kde své zkušenosti, znalosti a dovednosti předávám dál svým osobitým způsobem.

Jsem ráda, že se vám v mém ateliéru líbí. A jestli jste tu ještě nebyli, jste srdečně zváni.

 

Naše hodnoty:

1.Tvoříme z čerstvých nebo sušených květin

2.Používáme ryze přírodní materiály

3.Šetříme přírodu – třídíme odpad a neplýtváme materiálem

4.Naše tašky a obaly jsou výhradně přírodní a papírové

5.Vytváříme pro vás příjemnou domácí atmosféru s útulným posezením

6.Spolupracujeme především s českými výrobci a dodavateli

7.Tvoříme v souladu s přírodou a jejími cykly – klademe důraz na sezónnost

8.Vždy vám ochotně poradíme – nevíme sice vše, ale umíme to zjistit

Zbožňuji bohémský styl

Nejraději vážu přírodní kytice v bohémském stylu, rozevláté a divoké, z nichž srší energie, kterou do nich vkládám. Aranžuji květiny do nejrůznějších (i vámi donesených) nádob a dávám jim tím druhý život. Do svých kytic a aranžmá ráda komponuji nejrůznější přírodniny, větvičky, mech, lišejník, kůru, dřevo, apod.

Tvořím především na zakázku. Zajišťuji květiny ke každé životní příležitosti, od dárkových vazeb, přes kytice slavnostní a svatební až po smuteční výzdobu. Pořádám květinové kurzy pro širokou veřejnost i ve firmách a speciální zážitkový kurz „na den floristkou“.

 

Naše poslání:

Chceme šířit myšlenku květinové tvorby inspirované přírodou, v celé její rozmanitosti, divokosti a přirozenosti. Rozvíjet naší květinovou školu na vyšší úrovni, než je v naší zemi obvyklé. Předávat naše dlouholeté znalosti, zkušenosti a dovednosti. Nabízet kvalitní české produkty.

Lucie / vaše floristka, výtvarnice & lektorka

adresa

Branická 1719/40

telefon

607-010-588