Martina Brožová

Vřele Ateliér 26 doporučuji, veškerá aranžmá předčila má očekávání a těším se na vánoční.

Martina Brožová
Jana Kacsenyakova

Skutečně osobité, moc se mi to líbilo. Doporučuji.

Jana Kacsenyakova
Michaela Barešová

Originalni, nadherne nejen kytice..a hlavne velmi mila a kreativni pani majitelka!Doporucuji!

Michaela Barešová
Lucie Balcarová

Skvela komunikace! Lucka je naprosto skvělá,příjemná a Moc šikovná,vkládá do svých výtvorů všechno. Kytice má napadité,originální a hlavně nádherne. Od Lucky jsem měla kytici na svatbu byla nádherná a sklidila ohromný úspěch! Ještě jednou moc děkuji!!!! 

Gabriela Živčáková

Opravdu skvělý kurs, něco takového s tak milým přístupem jsem již dlouho hledala. Všem doporučuji.

Gabriela Živčáková
Michal Dolejší

Děkuji za úžasnou kytici.

Michal Dolejší
Zina Marušáková

Smysluplný a podnětný workshop.

Zina Marušáková
Klára Toušková

V Květinovém Ateliéru 26 jsem se zúčastnila skupinového květinového kurzu, kde nám bylo v příjemném prostředí vysvětleno velmi milou floristkou jak se ke květinám chovat a jak správně uvázat kytici. Kurz mohu jen doporučit a věřte, že pokud se pro účast na něm rozhodnete, nebudete litovat a užijete si příjemně strávené chvíle s pozitivním člověkem, který je kreativní a profesionální. 🙂

Klára Toušková
Simona Smejkalová

Dobrý den Lucko, byla jsem s kurzem velmi nadšená, věnovala jste nám hodně času a měla trpělivost ukazovat stále dokola, jak se správně kytičky na sebe kladou. Dala jste nám i hodně typů, jak se správně o kytky starat a také cenné rady k dekorování sušených květin. Váš kurz určitě ráda doporučím mým známým, bylo užasné, že jsme byly v malé skupině a tím měly dostatek prostoru na dotazy a opětovné zkoušení správného vázání květin.

Simona Smejkalová
Martina Černá

Čas, který jsem požila u Vás v ateliéru byl pro mně velice krásný a už dlouho  jsem neprožila takové milé chvíle v ryze ženské atmosféře. Hned jak jsem večer od vás přijela domů, tak jsem ještě vlítla na zahradu a ostříhala jsem na té vyprahlé poušti kdejaký plavel a svázala ho do kytice a poslala foto svým známým a kamarádkám společně s kyticí od vás... reakce byly úžasné a já se dmula pýchou 🙂 od té doby jsem uvázala ještě několik kytic a musím říci, že jimi rozdávám okolí radost... samozřejmě do profesionální vazby to má daleko, ale i ty amatérské chyby mají svůj půvab. Od doby kdy jsem byla u Vás na kurzu, daleko více pozoruji a vnímám okolí a přemýšlím, co by se dalo svázat 🙂 Váš kurz ve mně zanechal báječný pocit a díky němu nyní přináším sobě i svému okolí do života více krásy a radosti.

Martina Černá

„Květiny jsou mojí vášní. Ze střípků království Matky přírody skládám lidskému oku lahodící kompozici, jež pohladí po duši a vykouzlí sladký úsměv na tváři…“

Floristikou se zabývám přes 10 let. Už od dětství miluji květiny a přírodu vůbec. Během studia zahradnické školy jsem měla možnost nahlédnout do zákulisí nejrůznějších zahradnictví a květinářství. Nejraději jsem chodívala na praxi do jednoho sladce vonícího květinového obchůdku v centru Prahy, kde jsem také získala první inspiraci a představu o tom, jaký bych jednou ten svůj chtěla mít.

Život mě však zavál na nejrůznější místa, do naprosto odlišných profesí, kde tvůrčí stránka mé osobnosti strádala. Tak jsem se rozhodla vzdělávat se dál v tomto krásném oboru a nechat si jej jako svého koníčka. A jelikož také fotím, vždy jsem své výtvory dokumentovala a ukazovala všem okolo.

Postupem času se ze mě stala zakázková floristka. Moje práce si získávaly více a více obdivovatelů a přicházelo stále více zákazníků, kteří hledali něco trochu jiného, než běžně dostupnou komerční květinovou výzdobu.

Vloni jsem se rozhodla otevřít si vlastní, ryze přírodní nekonvenční Květinový Ateliér 26 v pražském Braníku. Nekonvenční z jednoho prostého důvodu: chtěla jsem mít vše čistě přírodní. Bez plastových obalů, kýčovitých doplňků, dekorací a igelitek.

A povedlo se. Vytvořila jsem pro vás příjemný a útulný rozkvetlý prostor s pohodlným posezením, výběrem čerstvých řezaných květin, tradičních i méně obvyklých druhů. Najdete zde pokojové i venkovní rostliny, přírodní ručně vyráběné košíky a hnízda, věnce, nádoby a nejrůznější obaly z keramiky, proutí, plechu a dřeva.

Zbožňuji bohémský styl

Nejraději vážu přírodní kytice v bohémském stylu, rozevláté a divoké, z nichž srší energie, kterou do nich vkládám. Aranžuji květiny do nejrůznějších (i vámi donesených) nádob a dávám jim tím druhý život. Do svých kytic a aranžmá ráda komponuji nejrůznější přírodniny, větvičky, mech, lišejník, kůru, dřevo, apod.

Tvořím na počkání i na zakázku. Zajišťuji květiny ke každé životní příležitosti, od dárkových vazeb, přes kytice slavnostní a svatební až po smuteční výzdobu. Pořádám květinové kurzy pro širokou veřejnost i ve firmách a speciální zážitkový kurz „na den floristkou“.

Mám ohromnou radost, že si můj Ateliér našlo tolik příjemných a milých lidí, kteří oceňují styl mé práce, autorskou tvorbu a právě tu odlišnost, za což jim z celého srdce děkuji.

Lucie / vaše floristka

adresa

Branická 1719/40

telefon

607-010-588