Květinová škola

Květinová škola s přesahem

Moje floristické kurzy jsou vhodné pro všechny milovníky květin a přírody. Učím v nich nejen techniky tohoto krásného řemesla. Mým cílem je ukázat všem, že i sezonní lokální květiny, rostliny a materiály mohou být krásné a současně volně kombinovatelné s dováženými ušlechtilými květinami.

Prostřednictvím květinové školy učím širokou veřejnost nejen nové floristické dovednosti, ale především jiný pohled na květinovou tvorbu jako takovou.

Hlavní myšlenka mé autorské tvorby vychází z konceptu wabi-sabi. Snažím se ukázat široké veřejnosti, že není potřeba neustále pořizovat nové věci, abychom byli šťastni. Používám staré nepotřebné věci (zejména nádoby) a dávám jim nový život. Recykluju, obnovuju, přetvářím a měním jejich účel. Aranžuju do nich květiny, osazuju je sezónními rostlinami nebo vytvářím přírodní minibiotopy.

Využívám zejména sezonní rostliny a lokální přírodní materiály, získané sběrem nebo od místních pěstitelů. Snažím se zapojovat místní zahrádkáře, aby neplýtvali materiálem (např. z údržby zahrady) a dali mi šanci jej využít a vytvořit z něj něco krásného.

Květinová škola je založená na lásce k přírodě. Je vhodná pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání a předchozích zkušeností s květinami. Pokud rádi tvoříte a chcete vědět, jak na to, je tu právě pro vás.

Kurzovné je možné uhradit v hotovosti / kartou na místě, převodem nebo z vašich benefitů (BENEFITY a.s., Benefit Management s.r.o). V případě platby prostřednictvím benefitů si účtujeme přirážku ve výši 10% z ceny kurzu.

Chcete-li kurzem někoho obdarovat, dejte mi vědět, s radostí vám vyrobím Dárkový poukaz.

Aranžmá v nádobě

Aranžmá v nádobě

Bohémská kytice

Bohémská kytice

Intenzivní kurz: Za týden floristkou

Intenzivní kurz: Za týden floristkou

Kurz pro firmy

Kurz pro firmy

Květinová krabice

Květinová krabice

Květinový šperk

Květinový šperk

Letní věnec

Letní věnec

Na den floristkou

Na den floristkou

Podzimní věnec

Podzimní věnec

Ručně pletené hnízdo

Ručně pletené hnízdo

Soukromý kurz

Soukromý kurz

Svatební workshop I

Svatební workshop I

Svatební workshop II

Svatební workshop II

Uvažte si boho kytici & věneček

Uvažte si boho kytici & věneček

Rezervační podmínky

Vámi zvolený termín Vám závazně rezervujeme po zaplacení kurzovného. Platbu můžete provést buď u nás v ateliéru hotově nebo kartou, případně převodem.

 

Storno podmínky

  • rezervace kurzu je závazná a zaplacené kurzovné je nevratné
  • omluvíte-li se e-mailem nebo telefonicky min. 7 dní před termínem kurzu, máte nárok na náhradní termín
  • pokud se neomluvíte včas, viz bod 2, nebo se nedostavíte na objednaný termín, nemáte nárok na žádnou náhradu a kurzovné v plné výši propadá
  • pokud se z nepředvídatelných důvodů kurz z naší strany neuskuteční, máte nárok na vrácení 100% zaplaceného kurzovného nebo výběr jiného termínu