Jedinečná květinová škola

Květinová škola je založená na lásce k přírodě. Je vhodná pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání a předchozích zkušeností s květinami. Pokud rádi tvoříte a chcete vědět, jak na to, je tu právě pro vás.

Mým cílem je ukázat všem, že i sezonní lokální květiny, rostliny a materiály mohou být krásné a současně volně kombinovatelné s dováženými ušlechtilými květinami. Prostřednictvím svých kurzů učím širokou veřejnost nejen nové floristické dovednosti, ale především jiný pohled na květinovou tvorbu jako takovou.

      

V čem tkví ta jedinečnost?

Učím klasickou floristiku, ale také často překračuji hranice této konvenční tvorby a – inspirována přírodou a zahraničními floristickými školami – snažím se ukázat i jiné cesty k témuž cíli, jenž je pravou podstatou – a tím je radost. Radost z tvorby samotné, radost z radosti druhých.
 
Právě proto se nenechávám svazovat konvencemi a omezovat dogmaty. Ctím a obdivuji řád dokonalé symetrie, preciznost řemesla, ale také vášnivě miluji živelný přírodě vlastní citlivě uspořádaný chaos, divoké bohémské kytice, nespoutané okovy tradičnosti.
 
„Jsme svobodní, tak tedy i tvořme. Tak se umělecky – jako autoři svých děl i životů – vyjadřujme.  Nenechme si diktovat, co je pro nás správné. Poslouchejme více své srdce a dopřejme své duši potravu, po níž touží!“

 

Květinová relaxace

Moje kurzy jsou dostupné ve všech úrovních. Pořádám tématické workshopy pro začátečníky, kteří si chtějí užít svůj volný čas tvůrčím způsobem, a to v malých skupinkách pro 4 osoby. Jedině tak mám možnost každému se dostatečně věnovat a dané téma správně naučit. Zakládám si totiž na tom, abyste z mých kurzů odcházeli nejen odpočatí, ale i obohaceni o nové znalosti a dovednosti.

Jedinečný individuální přístup

Věnuji se však především soukromé výuce pro pokročilejší s vyššími ambicemi ve floristice a vlastní tvorbě. Můj přístup ke každému účastníkovi kurzu je založený na splnění jeho představ a dosažení vytyčeného cíle. Ať už se chcete naučit vázat kytice pro radost nebo začít svou floristickou kariéru, jsem tu pro vás – jako váš průvodce na cestě k vašemu vysněnému cíli, ke kterému vás krok za krokem úspěšně dovedu. Stačí jen chtít. Udělat první krok a domluvit si osobní schůzku, kde probereme vaše představy a možnosti a vytvoříme společně plán vaší cesty k vašemu květinovému snu.

Pro nadšence mám relaxační zážitkový kurz, ve kterém si účastnice vyzkouší, jaké to je být Na den floristkou. Pro ty z vás, které to myslí opravdu vážně jsem vytvořila Intenzivní floristický kurz: Za týden floristkou, díky kterému se vám otevřou dveře do světa samostatného tvůrčího podnikání.

 

Rezervační podmínky

Vámi zvolený termín Vám závazně rezervujeme po zaplacení kurzovného. Kurzovné je možné uhradit v hotovosti / kartou na místě, převodem nebo z vašich benefitů (BENEFITY a.s., Benefit Management s.r.o). V případě platby prostřednictvím benefitů si účtujeme přirážku ve výši 10% z ceny kurzu.

Chcete-li kurzem někoho obdarovat, dejte mi vědět, s radostí vám vyrobím originální Dárkový poukaz s textem dle vašich představ.

 

Storno podmínky

  • rezervace kurzu je závazná a zaplacené kurzovné je nevratné
  • omluvíte-li se e-mailem nebo telefonicky min. 7 dní před termínem kurzu, máte nárok na náhradní termín
  • pokud se neomluvíte včas, viz bod 2, nebo se nedostavíte na objednaný termín, nemáte nárok na žádnou náhradu a kurzovné v plné výši propadá
  • pokud se z nepředvídatelných důvodů kurz z naší strany neuskuteční, máte nárok na vrácení 100% zaplaceného kurzovného nebo výběr jiného termínu
Aranžmá v nádobě

Aranžmá v nádobě

Bohémská kytice

Bohémská kytice

Intenzivní kurz floristiky Praha

Intenzivní kurz floristiky Praha

Intenzivní kurz floristiky Slapy

Intenzivní kurz floristiky Slapy

Kurz pro firmy

Kurz pro firmy

Květinová krabice

Květinová krabice

Květinový šperk

Květinový šperk

Květiny na vánoční stůl

Květiny na vánoční stůl

Na den floristkou

Na den floristkou

Podzimní věnec

Podzimní věnec

Přírodní adventní věnec

Přírodní adventní věnec

Ručně pletené hnízdo

Ručně pletené hnízdo

Soukromý kurz

Soukromý kurz

Svatební kytice vypichovaná

Svatební kytice vypichovaná

Svatební workshop I

Svatební workshop I

Svatební workshop II

Svatební workshop II

Uvažte si přírodní kytici

Uvažte si přírodní kytici

Zimní věnec na dveře

Zimní věnec na dveře