Květinová škola

Květinová škola s přesahem

Naše květinové kurzy jsou vhodné pro všechny milovníky květin a přírody. Učím v nich nejen techniky tohoto krásného řemesla. Mým cílem je ukázat všem, že i sezonní lokální květiny, rostliny a materiály mohou být krásné a současně volně kombinovatelné s dováženými ušlechtilými květinami.

Prostřednictvím naší květinové školy učíme širokou veřejnost nejen nové floristické dovednosti, ale především jiný pohled na květinovou tvorbu jako takovou.

Hlavní myšlenka naší autorské tvorby vychází z konceptu wabi-sabi. Snažíme se ukázat široké veřejnosti, že není potřeba neustále pořizovat nové věci, abychom byli šťastni. Používáme staré nepotřebné věci (zejména nádoby) a dáváme jim nový život. Recyklujeme, obnovujeme, přetváříme a měníme jejich účel. Aranžujeme do nich květiny, osazujeme je sezónními rostlinami nebo vytváříme přírodní minibiotopy.

Využíváme zejména sezonní rostliny a lokální přírodní materiály, získané sběrem nebo od místních pěstitelů. Snažíme se zapojovat místní zahrádkáře, aby neplýtvali materiálem (např. z údržby zahrady) a dali nám šanci jej využít a vytvořit z něj něco krásného.

Květinová škola je založená na lásce k přírodě. Je vhodná pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání a předchozích zkušeností s květinami. Pokud rádi tvoříte a chcete vědět, jak na to, je tu právě pro vás.

Kurzy je možné hradit také z vašich benefitů, přijímáme Benefity.cz a Benefity Plus.

Chcete-li kurzem někoho obdarovat, dejte nám vědět, s radostí vám vyrobíme Dárkový poukaz.

Bohémská kytice

Bohémská kytice

Jarní věnec

Jarní věnec

Kurz pro firmy

Kurz pro firmy

Květinová krabice

Květinová krabice

Květinový šperk

Květinový šperk

Na den floristkou

Na den floristkou

Ručně pletené hnízdo

Ručně pletené hnízdo

Soukromý kurz

Soukromý kurz

Vázaná kytice

Vázaná kytice

Rezervační podmínky

Vámi zvolený termín Vám závazně rezervujeme po zaplacení kurzovného. Platbu můžete provést buď u nás v ateliéru hotově nebo kartou, případně převodem.

 

Storno podmínky

  • rezervace kurzu je závazná a zaplacené kurzovné je nevratné
  • omluvíte-li se e-mailem nebo telefonicky min. 7 dní před termínem kurzu, máte nárok na náhradní termín
  • pokud se neomluvíte včas, viz bod 2, nebo se nedostavíte na objednaný termín, nemáte nárok na žádnou náhradu a kurzovné v plné výši propadá
  • pokud se z nepředvídatelných důvodů kurz z naší strany neuskuteční, máte nárok na vrácení 100% zaplaceného kurzovného nebo výběr jiného termínu