Květinová škola

Můj ryze přírodní nekonvenční Květinový Ateliér 26 skýtá nekonečné možnosti, jak tvůrčím způsobem relaxovat. Naučím vás, jak z obyčejných květin vytvořit neobyčejné květinové dílo. Na květinových kurzech si odpočinete od všedních záležitostí, obklopeni květinami, barvami a vůněmi vstřebáte nové znalosti, inspirujete se a získáte kreativní dovednosti na vytvoření svého vlastního rozkvetlého uměleckého díla. Své výtvory si navíc odnesete domů.

Květinová škola je založená na lásce k přírodě. Je vhodná pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání a předchozích zkušeností s květinami. Pokud rádi tvoříte a chcete vědět, jak na to, je tu právě pro vás.

Kurzy je možné hradit také z vašich benefitů, přijímáme Benefity.cz a Benefity Plus.

Chcete-li kurzem někoho obdarovat, dejte nám vědět, s radostí vám vyrobíme Dárkový poukaz.

Bohémská svatební kytice

Bohémská svatební kytice

Kurz pro firmy

Kurz pro firmy

Květinová krabice

Květinová krabice

Květinový šperk

Květinový šperk

Na den floristkou

Na den floristkou

Přírodní adventní věnec

Přírodní adventní věnec

Přírodní zimní svícen

Přírodní zimní svícen

Ručně pletené hnízdo

Ručně pletené hnízdo

Soukromý kurz

Soukromý kurz

Zimní aranžmá

Zimní aranžmá

Zimní kytice

Zimní kytice

Zimní věnec

Zimní věnec

Rezervační podmínky

Vámi zvolený termín Vám závazně rezervujeme po zaplacení alespoň 50 % z ceny kurzu. Platbu můžete provést buď u nás v ateliéru hotově nebo kartou, případně na základě zálohové faktury převodem.

Doplatek kurzovného pak můžete uskutečnit na místě v den konání kurzu, opět hotově nebo kartou. Kontaktujte nás prosím předem, domluvíme tak s předstihem veškeré podrobnosti. Obvykle je záloha nevratná. V ojedinělých případech je možné vyjednat změnu termínu.

 

Storno podmínky

  • rezervace kurzu je závazná a zaplacená záloha je nevratná
  • omluvíte-li se e-mailem nebo telefonicky min. 7 dní před termínem kurzu, máte nárok na náhradní termín
  • pokud se neomluvíte včas, viz bod 2, nebo se nedostavíte na objednaný termín, nemáte nárok na žádnou náhradu a záloha v plné výši propadá propadá
  • pokud se z nepředvídatelných důvodů kurz z naší strany neuskuteční, máte nárok na vrácení 100% zaplaceného kurzovného nebo výběr jiného termínu

adresa

Branická 1719/40

telefon

607-010-588