Květinová škola

Můj ryze přírodní nekonvenční Květinový Ateliér 26 skýtá nekonečné možnosti, jak tvůrčím způsobem relaxovat. Naučím vás, jak z obyčejných květin vytvořit neobyčejné květinové dílo. Na květinových kurzech si odpočinete od všedních záležitostí, vstřebáte nové znalosti, získáte kreativní dovednosti a navíc si své výtvory odnesete domů.

Květinová škola je založená na lásce k přírodě. Je vhodná pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání a předchozích zkušeností s květinami. Pokud rádi tvoříte a chcete vědět, jak na to, je tu právě pro vás. Máte-li rádi přírodu a květiny, jste tu správně.

Ráda se podělím o své znalosti a zkušenosti a inspiruji vás k vlastní tvorbě. Stačí jen přijít a prožít ten krásný čas, obklopeni květinami, barvami a vůněmi… inspirovat se a vytvořit své vlastní rozkvetlé umělecké dílo, jež potěší vaše oko a zahřeje u srdce pokaždé, když na něj pohlédnete a nebo pomyslíte.

Aktuální fotografie (nejen) z kurzů najdete na našem FB profilu.

 

paleta 1m

 

 

Níže najdete odkazy na jednotlivé typy kurzů:

 

Naše květinové kurzy a zážitky je možné hradit také z vašich benefitů – Benefity.cz a Benefit Plus.

Kurzy je možné zakoupit i jako dárek v podobě Dárkového poukazu.

 

Květinové kurzy pro firmy a skupiny

 

V případě zájmu uspořádám květinový kurz ve vaší firmě, případně v naší spřátelené kavárně Periferie Café. Budete-li mít speciální přání, ráda vám téma přizpůsobím na míru. Vše je předmětem dohody. Pro více informací mě kontaktujte.

 

Budu se těšit na viděnou.
Lucie
Zůstaňme v kontaktu: